Narzędziownia

Wieloletnie doświadczenie oraz bogata wiedza, zdobyta dzięki podejmowaniu się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń naszych Klientów sprawia, że możemy zaoferować Państwu doskonale wyposażoną narzędziownię, w której zajmujemy się produkcją komponentów, narzędzi oraz detali dla różnych dziedzin przemysłu – wspieramy między innymi firmy motoryzacyjne, gospodarstwa rolne czy producentów sprzętu AGD. Zakres naszych działań jest szeroki, ponieważ dysponujemy nowoczesnymi maszynami i narzędziami produkcyjnymi takich firm jak Mitsubishi czy Fanuc.

Profesjonalna narzędziownia
Czym konkretnie zajmuje się nasza firma? Narzędziownia służy nam do wykonywania takich czynności, jak:

  • cięcie,
  • frezowanie,
  • drążenie,
  • toczenie,
  • szlifowanie.

Do realizowania zleceń wykorzystujemy maszyny sterowane numerycznie i konwencjonalnie, a ich precyzyjne działanie sprawia, że jesteśmy w stanie poddawać obróbce najmniejsze detale oraz tworzyć rozmaite narzędzia i formy odlewnicze, które powstają dzięki własnym projektom technicznym albo na podstawie dokumentacji przesłanej nam przez Klientów. Realizujemy zlecenia również po konsultacji z Klientem, który ma możliwość przedstawienia nam swoich oczekiwań i tego, co jest mu potrzebne, po czym nasi pracownicy natychmiast przystępują do wykonania zadania. Stale poszerzamy zakres swoich usług, zaopatrując park maszynowy w coraz bardziej zaawansowane technologicznie sprzęty, śledząc zmiany w branży i zwiększając kwalifikacje swoich pracowników. Zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Możecie Państwo zamówić w naszej firmie rożnego rodzaju części i podzespoły do maszyn, formy wtryskowe i tłoczniki, różnorodne przyrządy i wiele innych. Kompleksowo realizujemy wszystkie zlecenia, zapewniając terminowość oraz fachowe doradztwo.

Formy wtryskowe i odlewnicze
Oddajemy do dyspozycji Klientów doskonale wyposażoną odlewnię aluminium i ZnAl oraz wtryskownię tworzyw sztucznych. Wykorzystujemy maszyny zimno oraz gorąco komorowe, w związku z czym jesteśmy w stanie wykonywać na miejscu próby produkowanych przez naszą firmę narzędzi. Wspieramy Klientów na każdym etapie procesu technologicznego – począwszy od wykonywania projektu, przez produkcję, a skończywszy na obróbce gotowego już odlewu. Oferujemy wspomaganie komputerowe, czyli symulacje odlewnicze, dzięki którym możliwe jest szybsze wykonanie projektu oraz precyzyjniejsze wyprodukowanie formy. Rozwiązanie to daje nam możliwość wyeliminowania wszelkich błędów pojawiających się w trakcie procesu produkcji oraz zoptymalizowanie kosztów. Na potrzeby Klientów, jesteśmy w stanie udostępnić naszą odlewnię do ich indywidualnych procesów produkcyjnych.

Wtryskownia tworzyw sztucznych jest z kolei miejscem, w którym przetwarzamy wyroby i dobieramy odpowiednie tworzywa sztuczne, które będą nadawały się do wykonania konkretnego wyrobu. Obsługujemy maszyny działające w oparciu o sprawdzone technologie oraz posiadające siłę zwarcia od 30 do 120 T i, podobnie jak w przypadku odlewni, wynajmujemy je Państwu w celu indywidualnej produkcji.